Ми передзвонимо за 5 хвилин
Tekstura Home

Як правильно ставити ліжко в будинку 5 порад та 5 помилок

Як вибрати розташування ліжка в кімнаті
Не всі люди звертають на це увагу, але правильна установка ліжка в спальні відбивається не тільки на якості сну, але і на самій атмосфері в квартирі.

Навіть на найкрасивішому ліжку у світі ви можете відчувати себе якось не так, якщо воно буде неправильно розташоване.

У цій статті ми об'єднали для вас кілька підходів, завдяки яким ви дізнаєтеся, що таке якісний сон.

Як не повинно стояти ваше ліжко

 • Не можна ставити ліжко так, щоб ноги людей, які сплять на ньому, були повернуті до дивана. Багато людей вірять в те, що це погана прикмета. Все пов'язано з тим, що саме так виносять з квартири небіжчика.
Якщо говорити простими словами, то ліжко не повинне стояти так, щоб ви потім спали на ньому ногами до виходу зі спальні. Якщо нічого зробити з розташуванням не виходить, то щоб зменшити негативний вплив, потрібно під час сну закривати двері в спальню.

 • Узголів'ям до вікна ліжко також краще не ставити. Вся річ у тім, що коли людина спить, то вона розслаблена і, відповідно, дуже вразлива.
Вікно не в змозі забезпечити повний спокій. Краще ставити ліжко так, щоб воно не стикалося з вікном і було подалі від нього.

 • Згідно з прикметами, над ліжком не повинно нічого висіти. Це буде обтяжувати простір. Люстра або шафа над ліжком також перешкоджають міцному сну. Всі зайві речі не дають, як слід розслабитися, і заважають якісному сну.
 • Дзеркала теж під забороною. Фахівці в області фен-шуй впевнені, що дзеркало здатне відображати енергію людини і направляти її назад. Коли людина спить, вона повинна звільнятися від усього поганого і негативних емоцій в тому числі. Якщо дзеркало направить назад все погане, що воно відбило, то це може призвести до того, що людина прокинеться знесиленою, пригніченою або навіть хворою.
 • Дуже велику роль грає наявність телевізора в спальні. Його там бути не повинно, інакше буде не можна назвати сон якісним.
Як потрібно правильно розташовувати ліжко

Наші предки вірили в те, що з переїздом в нову квартиру потрібно взяти з собою кішку. Там, де вона ляже, потрібно було ставити ліжко. У наш час народ все менше довіряє кішкам, тому ми хочемо поділитися з вами порадами, які допоможуть вам правильно розташувати ліжко.

В ідеалі, ваше ліжко повинна стояти так, щоб лежачи ви бачили вхідні двері. Можна сказати, що ліжко необхідно розташувати до дверей, по діагоналі. Люди з давніх часів стверджували, що саме таке розташування робить людину спокійною і захищає її під час сну.

Не варто вибирати занадто широке ліжко, якщо у вас невелика кімната. Вона просто займе весь простір і вам буде некомфортно перебувати в такій спальні.

Як поставити односпальне або дитяче ліжко

Якщо у вас невелике ліжко для однієї людини, то найкраще поставити його уздовж стіни або можна в кутку, між дверима і вікном.

Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій при розстановці меблів в спальні, то це допоможе зробити ваш відпочинок більш спокійним.

Прокинувшись, ви будете заряджені енергією на цілий день, відповідно, це благотворно відіб'ється і на стані вашого здоров'я.


Ось п'ять порад щодо того, як правильно розташувати спальне ліжко в кімнаті:

 1. Розташуйте ліжко біля вікна або під вікном, якщо це можливо. Це дозволить вам насолоджуватися природним світлом та повітрям, а також зробить вашу кімнату більш привабливою.

 2. Розташуйте ліжко так, щоб ви могли легко зайти і вийти з нього. Він повинен бути достатньо далеко від інших меблів та стін, щоб у вас був достатньо простору для руху.

 3. Розташуйте ліжко в напрямку дверей, а не спиною до них. Це забезпечить вам кращий огляд кімнати та дозволить вам легше захистити себе у разі небезпеки.

 4. Розташуйте ліжко так, щоб воно було відповідної висоти. Якщо воно занадто високе, вам буде складно зайти в ліжко, а якщо занадто низьке - вам буде незручно.

 5. Розташуйте ліжко в такому місці, щоб воно було достатньо віддаленим від входу до кімнати, щоб забезпечити достатню конфіденційність та приватність.

А ось п'ять речей, які вам не треба робити:

 1. Не розміщуйте ліжко прямо під вікном, якщо це можливо, оскільки це може забезпечити недостатній захист від холоду та шуму.

 2. Не розташовуйте ліжко в такому місці, що забезпечує безпосередній доступ до дверей або вікон, оскільки це може створити проблеми з приватністю та безпекою.

 3. Не розміщуйте ліжко над джерелами тепла, такими як батареї, оскільки це може забезпечити недостатній вентиляції та підвищену температуру у кімнаті.
 4. Не розміщуйте ліжко в місці, де він буде перешкоджати вільному руху по кімнаті, таким як наприклад, прямо на шляху до ванної кімнати або шафи.
 5. Не розміщуйте ліжко занадто близько до стелі, оскільки це може забезпечити недостатній простір для руху та дихання, а також зробить вашу кімнату менш зручною та комфортною.

Пам'ятайте, що розташування ліжка у кімнаті залежить від розміру кімнати, її форми та ваших особистих уподобань. Спробуйте розмістити ліжко в різних місцях, щоб знайти найкращий варіант для вас.
Переходь до каталогу та знайди найкращій для себе стіл або ліжко.