Ми передзвонимо за 5 хвилин

Гарантії

1. Продавець бере на себе гарантійні зобов'язання протягом дванадцяти місячного терміну від дати передачі Товару Покупцеві.

2. Гарантійні зобов'язання не поширюються в тих випадках, коли Покупець використовував Товар з порушенням рекомендацій з догляду та експлуатації, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

3. Якість переданого Товару має відповідати встановленим стандартам і вимогам технічних умов, встановлених для даного виду продукції.

4. Колір дерева (тон) може не суттєво відрізнятися від кольору на малюнку/викрасках з огляду не те що різні ділянки дерева можуть вбирати тон по різному.

5. Вживу товар може відрізнятись від фотографії/малюнка в розумних межах.
Товщина та/або довжина, та/або ширина, та/або высота дерева та/або металлу (як виробу так і його окремих елементів) може не суттєво відрізнятися від встановлених характеристик в залеженості від матеріалів та породи деревини

6. Товар відпускається в тарі (упаковці), згідно з вимогами виробника та/або державних стандартів, технічних умов (або згідно з домовленістю сторін).

7. Товари виготовлені під замовлення не входять до переліку товарів належної якості які підлягають обміну та поверненню. Це означає, що, якщо Покупець замовив меблі, які виготовляються на замовлення і вони не підійшли з якихось причин, то відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», повернути Продавцю ці меблі неможливо.

8. Продавець гарантує якість Товару, проте не може гарантувати якість роботи кур'єрської та/або поштової служби. Відтак, якщо при отриманні Товару Покупцем буде виявлено пошкодження товару який співпадає з пошкодженнями упаковки, то всі претензії щодо даного Товару (чи його частини) Покупець пред'являє до даної служби перевізника, а Товар, який передав Продавець вважається товаром належної якості.
Обирайте товар, що Вам подобається і додавайте до заказу. А ми подбаємо про деталі!
Якщо у Вас залишилися запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном або в месенджері

З повагою, команда Tеkstura